Jakub Fijewski
Managing Partner, Prezes Zarządu

Jakub Fijewski
W poprzednich latach związany z Grupą Etendard gdzie zajmował stanowisko Business Development Managera w obszarze nowych technologii wykorzystywanych przy relacjach inwestorskich. Zaangażowany w projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich oraz promocji ofert publicznych (m.in. KRUK S.A., ENEL-MED S.A., ATC Cargo S.A.). Specjalista ds. rynku kapitałowego. Z ramienia Grupy odpowiadał m.in. za koordynację części technologicznej konkursu Złota Strona Emitenta organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz projektu Respect Index.
 
Wcześniej pełnił stanowisko wiceprezesa ds. finansowych i rozwoju regionów Fundacji SF Business Center Club działającej przy największej organizacji pracodawców prywatnych. Koordynował działania 19 oddziałów regionalnych i był odpowiedzialny za wytyczanie nowych kierunków rozwoju Fundacji. Działał na rzecz krzewienia postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków, doradzał w zakresie możliwości pozyskiwania kapitału na projekty biznesowe. 

W poprzednim okresie związany z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych gdzie uczestniczył w procesie wdrażania platformy e-learningowej z zakresu wiedzy na temat rynku kapitałowego (kapital.edu.pl) przy współudziale Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego i Giełdy Papierów Wartościowych.

Wykształcenie menedżerskie uzyskał w trakcie studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczył w programie European Academy of Diplomacy przy wsparciu fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. Zdobywał wiedzę w trakcie kursów organizowanych przez ICAN Institute i Harvard Business Review oraz „Akademii Menedżera” - cykli seminariów organizowanych przez PwC oraz BCC.

Prywatnie miłośnik dobrej muzyki, saksofonista.
 
e-mail: jakub.fijewski@estero.pl