Nowości
Życzenia wielkanocne.
22.03.2016
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, obfitego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.
więcej
Życzenia Świąteczne
21.12.2015
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkiego najlepszego, wielu łask i samych powodzeń w życiu zawodowym i prywatnym. Niech kończący się rok 2015 będzie okazją do refleksji i pozwoli ze zdwojoną siłą osiągać spektakularne sukcesy w Nowy 2016 Roku - Zespół Estero Relacje Inwestorskie.
więcej
Jakub Fijewski licendjonowanym pośrednikiem w obro
18.11.2015
14 października 2015 na podstawie uchwały Rady Krajowej Polskiej Federacji Nieruchomości Prezes Zarządu Estero IR uzyskał licencję zawodową (nr 22134) w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - "Jest to część realizacji strategii spółki dzięki której będziemy mogli zaoferować naszym klientom najwyższy poziom obsługi przy transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości komercyjnych" - mówi Jakub Fijewski
więcej
Wyniki III kwartał - ponad 500 spółek na ostatnią
15.11.2014
Na ostatnią chwilę publikację sprawozdań za III kwartał odłożyło ponad 500 spółek. Mimo informacyjnego szumu inwestorzy bez problemu rozróżnili wygranych od przegranych, co doskonale widać po zachowaniu kursów akcji.
więcej
Informacje ze Świata.
11.03.2014
Wczorajsza sesja w Stanach Zjednoczonych przyniosła ostatecznie nieznaczne spadki indeksów giełdowych po udanej końcówce sesji. Dziś rano nienajgorsze nastroje również na rynkach azjatyckich, gdzie indeksy Hang Seng i Shanghai Composite oscylują w granicach zera. Zyskują indeksy japońskie po deklaracji BoJ o utrzymywaniu obecnego tempa zwiększania bazy monetarnej (o 60 bilionów jenów miesięcznie).
więcej
Informacje ze świata.
19.02.2014
Wczorajsza sesja w Stanach Zjednoczonych zakończyła się na niewielkich plusach a S&P500 zamknął się zaledwie 10 punktów od rekordowych poziomów. Dziś rano dobra sesja w Chinach, gdzie indeks Shanghai Composite zyskał ponad 1% i znalazł się na najwyższych od dwóch miesięcy poziomach.
więcej
Informacje ze świata.
18.02.2014
Wczoraj na europejskich rynkach finansowych panowała zdecydowanie mniejsza zmienność z uwagi na zamknięte rynki finansowe w USA, dziś rano znaczne wzrosty odnotowywały indeksy japońskie (Nikkei zyskiwał nawet ponad 3%), czego przyczyną było oświadczenie Bank of Japan o utrzymaniu obecnego poziomu stymulusu monetarnego. Przecena akcji notowanych w Szanghaju, gdzie indeks Shanghai Composite tracił blisko 1%.
więcej
Informacje ze świata.
14.02.2014
Wczorajsza sesja w USA przyniosła wzrosty indeksów giełdowych, rynek pokazał siłę wyciągając się z wczesnosesyjnych minusów. Nastrojom tylko na chwilkę zaszkodziły gorsze dane o sprzedaży detalicznej w Stanach. Dziś bardzo istotne dla rynku będą dane o produkcji przemysłowej. Dziś rano azjatyckie indeksy za wyjątkiem Japonii zachowywały się bardzo dobrze, indeks Shanghai Composite zyskiwał prawie 1%. Dane w Chinach pokazały wyższą od oczekiwań dynamikę inflacji, pozytywnie zaskoczył również odczyt PKB dla Francji za IVQ 2013 roku.
więcej
Informacje ze świata.
13.02.2014
Wczorajsza sesja w USA przyniosła symboliczne spadki indeksów na stosunkowo niewielkiej zmienności. Dane makroekonomiczne o produkcji przemysłowej w Strefie Euro okazały się być gorsze niż oczekiwania analityków. Dziś rano słabsze nastroje na rynkach azjatyckich, gdzie Nikkei traci ponad 1,5%
więcej
Informacje ze świata.
12.02.2014
Wczorajsza sesja w Stanach Zjednoczonych przyniosła znaczące wzrosty indeksów giełdowych, Janet Yellen zapowiedziała brak znaczących zmian w polityce FED, co oznacza najprawdopodobniej utrzymanie obecnego tempa ograniczania QE3, zaś Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych zagłosowała za zawieszeniem krajowego limitu zadłużenia do marca 2015. Dziś rano bardzo udana sesja również na rynkach azjatyckich, czemu sprzyjały znacznie lepsze od oczekiwań dane o dynamice eksportu Chin (oraz również lepsze od oczekiwań dane o imporcie).
więcej
Informacje ze świata
11.02.2014
Poniedziałkowa sesja w Stanach Zjednoczonych zakończyła się nieznacznymi wzrostami indeksów, po udanej drugiej połowie dnia. Dziś rano znaczące wzrosty azjatyckich indeksów, Shanghai Composite zyskiwał blisko 2% a ponad 1% rosły japońskie indeksy Nikkei i Topix. Inwestorzy z optymizmem wyczekują na dzisiejsze przemówienie nowej przewodniczącej FED, Janet Yellen odnośnie przyszłej polityki monetarnej oraz perspektyw dla amerykańskiej gospodarki.
więcej
Informacje makro: Świat.
07.02.2014
Wczorajsza sesja w Stanach Zjednoczonych przyniosła znaczące wzrosty indeksów po publikacji dobrych danych z rynku pracy. EBC zdecydował się pozostawić bez zmian stopy procentowe w Strefie Euro, a Mario Draghi zapowiedział, że jest gotowy do użycia narzędzi niestandardowych w przypadku dalszego spadku inflacji. Dziś rano dobry nastrój utrzymywał się na rynkach azjatyckich, japońskie indeksy Nikkei i Topix zyskiwały ponad 2% po spadku jena. Wzrosty o ponad pół procenta zanotował również indeks Shanghai Composite, giełda w Szanghaju działa dziś pierwszy dzień po czterodniowej przerwie.
więcej
Informacje ze świata.
06.02.2014
Wczorajsza sesja w USA zakończyła się nieznacznymi spadkami indeksów po dużo bardziej udanej drugiej połowie sesji. Opublikowane dane makroekonomiczne były mieszane, raport ADP pokazał, że liczba nowo utworzonych miejsc pracy jest szacowana na poziom o 10 tys. niższy niż oczekiwano, lepiej od konsensusu wypadł za to odczyt indeksu ISM dla branż spoza przemysłu.
więcej
Informacje makro ze świata.
05.02.2014
Wtorkowa sesja przyniosła odbicie indeksu S&P500, czemu pomogły m. in. lepsze od oczekiwań dane o zamówieniach w  przemyśle. Dziś rano lepsze nastroje utrzymały się na rynkach azjatyckich, do czego przyczyniły się m. in dobre wyniki Panasonic (zyskiwał 19%) oraz podniesienie Hyundai Development (zyskiwał 8,2%).
więcej
DSS Logger - nowym klientem ESTERO
05.02.2014
DSS Logger nowym klientem Estero. Rozwój usług transportowych będzie kształtowany przez nowe technologie, wzrost znaczenia e-commerce, lepszą jakość infrastruktury oraz rosnące wymagania przedsiębiorców i konsumentów. www.dsslogger.com
więcej
Estero z nowym potencjałem.
23.09.2013
Intensywnie pracujemy nad współpracą międzynarodową. Miło nam poniformować, że kończymy pracę nad unikatowym produktem skierowanym dla dużych spółek notowanych na GPW. Chcemy skierować uwagę zagranicznych dużych podmiotów inwestycyjnych na najbardziej perspektywiczne polskie spółki notowane w Warszawie.
więcej
Zapraszamy do polubienia profilu Estero Relacje In
19.06.2013
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Zamieszczamy tam najnowsze informacje z rynku kapitałowego: Kliknij tutaj.
więcej
Przygotowujemy zupełnie nową usługę.
19.06.2013
 Miło nam poinformować, że zespół Estero pracuje obecnie nad nową ofertą dla firm. W obszarze naszych kompetencji dodatko znajdzie się obsługa zagranicznych inwestorów w kontekście notowanych na polskim rynku spółek oraz doradztwo gospodarcze w rejonie Azji Środkowej i Bliskiego Wchodu.
więcej
Przedstawiciele Estero w Dubaju.
03.04.2013
W dniach 7-14 kwietnia 2013 roku Jakub Fijewski Prezes Zarządu Estero Relacje Inwestorskie będzie poszukiwał nowych możliwości finansowania polskich projektów inwestycyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
więcej
Estero podpisało nową umowę z Eko Export S.A.
02.02.2013
Miło nam poinformować, że od dnia 1.02.2013 roku Estero podpisało nową umowę na obsługę relacji inwestorskich z Eko Export S.A. Będziemy odpowiadać za relacje z inwestorami instytucjonalnymi. Zachęcamy do śledzenia spółki a wszystkich analityków, zarządzających funduszami oraz inwestorów zainteresowanych producentem mikrosfery z Bielska Białej zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
więcej
New Dragon Electronic Limited
02.02.2013
Rozpoczeliśmy współpracę z fabryką urządzeń elektronicznych New Dragon Electronic Limited z siedzibą w Schenzhen w Chinach. Estero będzie odpowiedzialne za relacje inwestorskie w obszarze kontaktów z inwestorami indywidualnymi, instytucjami, mediami oraz za doradztwo komunikacyjne w trakcie przygotowywania spółki do debiutu a także bieżącej obsługi po wprowadzeniu akcji do obrotu na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.    
więcej
Silk Road nowym klientem Estero.
02.02.2013
Estero rozpoczeło współpracę z Silk Road Biuro Informacji i Analiz Sp. z o.o. Będziemy odpowiedzialni za analizę danych i przygotowywanie raportów na potrzeby działalności klienta.
więcej
IQ Partners zamyka rok 9 nowymi inwestycjami.
16.01.2013
Fundusz technologiczny IQ Partners S.A. zainwestował około 4 mln zł w dziewięć nowych projektów na wczesnym etapie rozwoju, poszerzając swój portfel inwestycyjny z 56 do 65 spółek. Największe z nich finansowane będą za pośrednictwem wehikułu inwestycyjnego Ventures Hub Sp. z o.o.
więcej
EkoExport liderem GPW wg. Pulsu Biznesu
03.01.2013
Spółka Eko Export zajęła IV miejsce w III Mistrzostwach Spółek Giełdowych organizowanych przez Puls Biznesu.
więcej
ITP S.A. poszukuje 3 mln zł na rozwój.
27.12.2012
Estero rospoczyna współpracę ze spółką ITP S.A. - poszukujemy razem 3 mln zł na rozwój firmy i podbój rynku urządzeń dla medycyny estetycznej.
więcej
Famed S.A. poszukuje finansowania.
30.09.2012
FAMED S.A. poszukuje 10 mln zł - Estero doradza w procesie sprzedaży obligacji korporacyjnych.
więcej
Rozpoczęcie współpracy z PZPBM.
30.07.2012
Miło nam poinformować, że od lipca 2012 roku rozpoczeliśmy współpracę z Polskim Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego.
więcej
Sukces Estero w konkursie PRotony 2012
22.05.2012
Bartosz Kramek i Jakub Fijewski w konkursie profesjonalistów branży Public Relations - PRotony 2012 
więcej
Grupa Kapitałowa Vedia S.A. nowym klientem Estero.
17.01.2012
Grupa Kapitałowa Vedia S.A. będąca producentem elektroniki została nowym klientem Estero.
więcej
EKO EXPORT S.A. nowym Klientem Estero
10.12.2011
Do grona Klientów Estero dołączył producent mikrosfery - EKO EXPORT S.A.
więcej