Nowości
Sukces Estero w konkursie PRotony 2012
22.05.2012
W konkursie profesjonalistów branży PR, po pół roku działalności Estero zostało sklasyfikowane na 12 miejscu w Polsce w kategorii osoba/zespół w firmie PR-owskiej. EBartosz Kramek i Jakub Fijewski, stanowiący założycieli i zespół zarządzający Estero, zostali docenieni za dynamikę rozwoju firmy powstałej we wrześniu 2011 r.

W ciągu pierwszych miesięcy działalności stworzyliśmy od podstaw nową, rentowną strukturę biznesową, świadczącą usługi z zakresu relacji inwestorskich i komunikacji korporacyjnej dla spółek giełdowych oraz instytucji z ich otoczenia biznesowego. Pozyskaliśmy w tym czasie grono stałych klientów oraz nawiązaliśmy współpracę projektową ze spółkami notowanymi na rynku NewConnect oraz na Rynku Głównym GPW, czołowymi firmami consultingowymi i organizacjami reprezentującymi interesy największych pracodawców w Polsce. Wśród naszych klientów znaleźli się m. in. IQ Partners, Vedia, New Dragon Electronic, Eko Export,  Wind Mobile, Wealth Solutions, Ernst & Young, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza. 

PRotony to nagrody przyznawane co roku, od 2007, profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Konkurs jest organizowany przez PRoto Public Relations. 


powrót wszystkie nowości